• آریانیک

  آریانیک | شرکت آریانیک | سایت آریانیک

  طراحی نوبخت

  aryanic.com
  آريانيك با ١٥ سال سابقه، برترين پورتال سازماني توليد ايران ، توسعه دولت الكترونيك، ميزباني وب و داراي رتبه A گواهي امنيت.
   کنترل پانل HighAdmin در سال 1383 توسط شرکت آریانیک برای مدیریت هاست های ویندوزی و بر اساس تکنولوژی Net Framework. پیاده سازی شد، مفتخریم امسال نسخه جدید این کنترل پانل با رابط گرافیکی کاربر پسند و ریسپانسیو با قابلیت دسترسی از موبایل های هوشمند و تبلت را به مشتریان و سازمانهای ارائه کننده هاستینگ در کشور عرضه نماییم.
      با توجه به افزایش ارائه هاستینگ در دیتاسنترهای ایرانی و عدم وجود کنترل پانلی بومی و مقرون به صرفه ،ارائه این کنترل پانل گامی موثر در سهولت استفاده کاربران سازمانها و شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ ایرانی میباشد.
  شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • عضو شورای عالی انفورماتیک کشور
  • عضو هیئت داوران کیفیت های برتر ایران
  • برنده 3 جایزه بین المللی کیفیت
  • برنده جایزه استراتژی و خط مشی تجاری
  • دارای گواهینامه بین المللی پرستیژ تجاری از سوئیس
  • دارای گواهینامه بین المللی بالاترین سطح رضایت مشتریان از فرانسه
  • برنده مدال کیفیت برتر از السیتکس
      شرکت آریانیک با 16 سال سابقه فعالیت نرم افزاری ، کار خود را بصورت رسمی و ثبت شده از سال 80 با اتکاء به نیروی متخصص فنی و مدیریتی خود بعنوان صاحبان شرکت ، آغاز کرد و به سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک کشور پیوست.
      فعالیت شرکت ، میزبانی وب سایت و تولید نرم افزارهای تحت وب می باشد که بر اساس آمار سایت webhosting.info آمریکا ، آریانیک جزء ده شرکت برتر میزبانی وب ایران که میزبان بیشترین وب سایتهای کشور هستند ، می باشد و به ارائه سرویس های پر کیفیت ، امن و پیش تازانه می پردازد .
      در زمینه نرم افزارهای تحت وب محصولات آریانیک شامل سیستم تولید و مدیریت وب سایت (cms)، پورتال سازمانی (net.) و (Java)، میل سرور فارسی ، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (crm)، و پکیج مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) هستند و امسال در الکامپ نوزدهم، آریانیک مفتخر به رونمایی از سه محصول جدید خود HighAdmin، HighSUP، HighSocialNET می باشد . محصولات جدید بصورت Responsive طراحی شده اند كه قابلیت تغییر ساختار صفحه بر اساس انواع موبایل های هوشمند و تبلتها را دارا هستند. آریانیک پیوسته اولین ارائه کننده محصولات خود در کشور بوده و افتخار دارد که بیشترین تعداد مشتریان و مهمترین سازمانها ،ارگانها و شرکت های کشور را در سابقه خود داراست .
      آریانیک از سال 82 هر سال در نمایشگاه های الکامپ شرکت داشته و کوشیده است تا با اعمال روشهای مدیریتی صحیح و نوآورانه در تولید ، اطلاع رسانی ،فروش و پشتیبانی ، کیفیت سرویس خود را ارتقاء داده و ترجیح مشتریان باشد. عدم برخورداری از بخش بازاریابی سنتی و بالاترین آمار فروش از طریق معرفی مشتریان سابق ، افتخار آریانیک است. هدف آریانیک ،ارتقاء سطح ارائه خدمات الکترونیک جهت نیل به جامعه ای مترقی و سالم و بهینه سازی مصرف امکانات و فرصتها است، و امید دارد در مسیر خدمت و پیشرفت ، همواره توفیق الهی شامل حالش گردد.